AKTUALITET

Aksident i masiv në aksin Tiranë – Durrës, plagosen 5 persona

Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë – Durrës. Raportohet se 5 makina janë përplasur me njëra tjetrën, e për pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona, të cilët janë transportuar drejt spitalit të Durrësit, teksa ende nuk bëhet me dije gjendja e tyre shëndetësore.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Vijon…

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button