KRONIKË

Aksident i rëndë te “Ura e Tapizës”, ‘Benz-i’ përplaset me kolonën e betonit, humb jetën drejtuesi i mjetit (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotën rreth orës 05:17 tek “Ura e Tapizës”.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas informacioneve paraprake mësohet se automjeti tip “Benz” është përplasur me një barrierë në anë të rrugës dhe si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i saj.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Burime për mediat bëjnë me dije se në këtë aksident fatkeqësisht ka humbur jetën 43-vjeçari, Emri Cani.

Cani ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me vordurën, ndërkohë që forcat e policisë ndodhen në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të saj.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button