AKTUALITETSHOWBIZ

AKSIDENT në mes të Tiranës/ Atdheu i “Përputhen” përplas ‘Audin’ luksoz (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e “Don Boskos” në Tiranë. Disa foto të ardhura pranë redaksisë së “NeësBomb” tregojnë qartë se një prej drejtuesve të mjetit është ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xheravina. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Nga informacionet paraprake mësohet se ka qenë mjeti ngjyrë gri ai i cili ishte duke dalë nga parkimi dhe përplasi automjetin të tipit “Audi” që i përket ish-konkurrentit të “Përputhen” Atdheut. 

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button