AKTUALITET

Aksident në rrugën e Shëngjinit, makina përfundon në kanal, pronari braktis “Benz-in” e shkatërruar

Një automjet tip “Benz” është gjetur i aksidentuar në rrugën e Shëngjinit pranë knallës. 

Mjeti është gjetur i shkatërruar nga përplasja në anë të rrugës ndërsa personat e kanë braktisur dhe nuk kanë shkuar as në spital.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Policia po punon për identifikimin e pronarit të automjetit dhe shkaqet e aksidentit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button