KRONIKË

Aksident në “Sheshin Shqiponja”, makina përplas të riun me biçikletë

Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident në “Sheshin Shqiponja”.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Policia bën me dije se drejtuesi i mjetit me iniciale A.C ka aksidentuar një shtetas me biçikletë ende i paidentifikuar, rreth 25 vjeç.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

I lënduari ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë i policisë:
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 31.10.2021, rreth orës 20:20, në vendin e quajtur “Sheshi Shqiponja”, mjeti me drejtues A. C, 40 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, rreth 25 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button