RAJONI

Aksidenti tragjik me 45 viktima, publikohet “VIDEO 3D” ku tregon si u përplas autobusi dhe më pas u përfshi nga flakët

Në rrjetet sociale është publikuar video 3D ku tregon se si ndodhi aksidenti tragjik në Bullgari ku humbën jetën 45 persona dhe mbetën të plagosur 7 te tjerë.

Nga video është skenuar momenti kur autobusi devijoji rrugën duke u përplasur më pas me bordurat anësore të rrugës dhe më pas shpërtheu në flakë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit së ditës së martë, ku si pasojë e flakëve që përfshinë autobusin e agjencisë turistike “Besa Trans”, humbën jetën 45 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button