KRONIKË

Aksion “blic” në Vlorë, policia “kap mat” bastexhinjtë, shoqërohen disa persona

Policia e Vlorës ka zhvilluar një aksion “blic” mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar, për të goditur subjektet që ushtrojnë veprimtarinë e paligjshme të lojërave të fatit. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Burime për mediet bëjnë me dije se policia ka shoqëruar disa persona, identiteti i të cilëve nuk bëhet me dije, që ushtronin këtë aktivitet të paligjshëm.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Gjithashtu janë bllokuar disa pika ku luheshin bastet online, si dhe disa lokale që mbanin materiale për të kryer veprimtarinë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button