BOTA

Alarmohet Greqia, qytetari para parlamentit: Do ju hedh në erë!

Një alarm u dha në Parlament kur një makinë rurale arriti në Evzones, para monumentit të Ushtarit të Panjohur, duke shkaktuar ndërhyrjen e menjëhershme të policisë.

Sipas informacioneve, një burrë po transportonte materiale të ndezshme në automjet dhe bërtiste: “Unë do të të hedh në erë”.

Marketing në FieriWeb

Titulli i shkruar nga qytetari lexonte: “Turqit sundojnë Evropën” dhe “Gjykata Popullore”.

Pas kësaj, efektivët e policisë kanë mbërritur në vendngjarje, duke neutralizuar personin ende të pa identifikuar.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button