AKTUALITET

Arrestohet në Durrës i riu nga Tirana, mori Mercedesin me qira dhe nuk e ktheu më

Një 29 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga Policia në Durrës pasi rezultonte në kërkim.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ndaj tij ishte bërë denoncim për mashtrim, pasi i riu kishte marrë një makinë Mercedes Benz me qira dhe nuk e kishte kthyer më.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Plazh, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësive ligjore, kapën dhe ndaluan shtetasin B. B., 29 vjeç, banues në Tiranë, i shpallur në kërkim për veprën penale “Mashtrimi”.

Ky shtetas ishte shpallur në kërkim, pasi më datë 21.10.2021, shtetasi R. Ç. ka bërë kallëzim se ky shtetas i kishte marrë me qira mjetin tip “Benz” dhe nuk ia kishte kthyer më.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftim.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button