AKTUALITET

Arrestohet një person, procedohet penalisht një tjetër. Çfarë ndodhi orët e fundit në Vlorë

Një person është arrestuar dhe një tjetër është proceduar penalisht nga policia e Vlorës.

49-vjeçari i identifikuar me incialet A.K., banues në Sarandë u vu në pranga pasi u konstatua nga shërbimet e Policisë Rrugore, duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ndërsa 50-vjeçari i identifikuar si V.V., është proceduar penalisht për veprën penale “Shkatërrimi i pronës”, sepse në fshatin Lepenicë, i ka dëmtuar murin e banesës, shtetases M. A., 35 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button