KRONIKËLAJMI FUNDIT

ATENTAT NË ELBASAN/ Vriten me armë zjarri 2 persona në një lokal, autorët djegin makinën në Balldren (EMRAT)

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit, në një local pranë rrethrrotullimit të luleve, ku për pasojë kanë mbetur të vdekur 2 persona.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bëhet me dije se persona të paidentifikuar kanë qëlluar me breshëri ndaj 50 vjeçarit Ardjan Çollakut dhe 40 vjeçarit Lulzim Bitri, të cilët nuk kanë mundur t’i mbijetojnë plagëve të marra dhe kanë ndërruar jetë në spital.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Të dy viktimat janë persona me precedent të mëparshëm penal, ndërkohë që mësohet se në Balldren është gjetur një mjet i djegur, që dyshohet se u përket autorëve. Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button