BOTA

Atentat në Itali! Qëllohet brenda makinës 48-vjeçari shqiptar

Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në Torino, Itali dhe shënjestra ka qenë një shqiptar. Mediat italiane kanë raportuar se një 48-vjeçar shqiptar është qëlluar me armë zjarri ndërsa ishte brenda një makine në zonën e Via Saorgio në rrugën Venezia.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Burri i plagosur, i cili thuhet se është në gjendje të rëndë, u dërgua në spitalin Molinette, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button