AKTUALITET

Atmosferë festive në kryeqytet, ndizen dritat e pemës në “Sheshin Skënderbej”

Në qendër të Tiranës mbizotëron atmosfera e festave, ndonëse duhen ende ditë nga Krishtlindjet dhe ndërrimi i viteve.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Mbrëmjen e sotme janë ndezur dritat e pemës, duke çelur zyrtarisht javët e festave në kryeqytet.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Në sheshin “Skënderbej”mbizotërojnë lojërat ku çdokush mund të argëtohet dhe shtëpizat prej druri ku më pas mund të bisedojnë me miqtë dhe të shijojnë një pije të ngrohtë do të mbledhë në ditët në vijim qytetarë nga Tirana dhe gjithë Shqipëria

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button