FUTBOLLKOSOVA

Baba për herë të parë, ylli i Kosovës zbulon gjininë e fëmijës duke bërë gol

Një nga emrat më të rëndësishëm të Kombëtares kosovare të futbollit, Ibrahim Dresevic do të bëhet baba për herë të parë.

Së fundmi ai ka zbuluar gjininë e bebes që pritet të vijë në jetë pas disa muajsh në një mënyrë shumë të bukur dhe të veçantë.

Marketing në FieriWeb

Nga stadiumi ‘Abe Lenstra’ në Holandë, Dresevic shfaqet përkrah partneres për të parë rezultatin derisa qëlloi topin nga ku u shfaq gjithçka në rozë.

Kjo nënkupton se lojtari do të bëhet me vajzë, teksa ka shkruar: “Mezi po pres të të shoh”.

Marketing në FieriWeb

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button