LIFESTYLESHOWBIZ

Babai iu vra në një aksident të tmerrëshëm para 8 vitesh, e shoqëroi Vin Diesel në altar. Martohet vajza e aktorit të ndjerë Paul Walker ne moshën…

Vajza model e Paul Walker, Meadow, konfirmoi martesën e saj me aktorin Louis Thornton-Allan, me një ndihmë të vogël nga shoku i babait të saj të ndjerë, Vin Diesel.

Meadow Walker, 22 vjeç, hyri në Instagram për të ndarë lajmin emocionues me fansat të premten.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ajo ndau një video mahnitëse bardh e zi në postimin e saj të fundit, me mbishkrimin: “Ne jemi të martuar!!!!”

Louis komentoi më poshtë: ‘Po ne jemi!!!’ pasi ajo postoi klipin e ceremonisë së mrekullueshme që dukej se do të zhvillohej buzë oqeanit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Miqtë dhe fansat e yllit shpejt iu drejtuan komenteve për ta uruar atë për përditësimin emocionues.

Në klipin bashkangjitur postimit, Meadow mund të shihet e veshur me një fustan absolutisht të bukur Givenchy, të përfunduar me një vello të bardhë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Diku tjetër, Vin Diesel u shfaq në videon e ëmbël, së bashku me shoqërueset e nuseve të Meadow dhe miqtë dhe familjen e tjerë.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button