AKTUALITETPOLITIKË

Basha e quajti “Klan News” televizion provincial, Ylli Rakipi: Sandër Frangaj ka thënë “unë e bëj atë në mëngjes dhe i vë emrin Luli”

Pak ditë më parë kryedemokrati Lulzim Basha në një deklaratë për mediat e quajti televizionin “Klan News” provincial, i cili shmang apo deformon të vërtetat.

Por mbrëmjen e sotme moderatori Ylli Rakipi u shpreh në emisionin “Të paekspozuarit” se Sandër Frangaj që zotëron atë televizion e ka injoruar Bashën, madje ka thënë se “kur e bën atë në mëngjes, i vendos emrin Luli”.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ylli Rakipi: Luli e sulmoi dhe i tha televizion provincial. Sandri duke qenë lezhjan i poshtër, shkon tani mender në banjë në mëngjes dhe nga nxehja e madhe, kishte thënë “unë e bëj atë dhe i vë emrin Luli”.

Arjan Çani: Po kush ta tha

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Rakipi: Ma thanë këta të Klanit pra

Xhaferri: E mbyllim emisionin se unë s’jam komod

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button