POLITIKË

Basha nis “HAKMARRJEN”/ Shkarkohen 11 krerët e degëve të PD-së që nuk pranuan t’i bashkohen Kuvendit të 18 Dhjetorit

Kryesia e Partisë Demokratike ka marrë vendimin drastik duke kërkuar shkarkimin për 11 krerët e degëve të PD-së që nuk pranuan të firmosin për Kuvendin e 11 Dhjetorit.

Burime për mediat bëjnë me dije se janë shkarkuar krerët e degëve Tropojë, Shijak, Fushë-Krujë, Tirana 1, Tirana 3, Tirana 9, Paskuqan, Devoll, Kolonjë, Vlorë dhe Gjirokastër.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Kujtojmë se vetëm pak më parë delegatët e Kuvendit Kombëtar të PD-së “shkarkuan” me 4446 vota pro kryedemokratin Lulzim Basha.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button