HOROSKOPITË NDRYSHME

Beqarët do të jenë mjaft joshës, ky është horoskopi i ditës së shtunë

Dashi
Mos lejoni asnjë person te trete te ndërhyjë ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite sepse mund t’ua prishe menjëherë harmoninë. Beqaret do jene mjaft joshës dhe do kenë një taktike te veçante për ta bere për vete atë qe pëlqejnë. Për ta do ketë goxha ndryshime pozitive. Ne planin financiar vërtet keni vuajtur duke bere sakrifica se fundmi, por shume shpejt gjendja do ndryshoje për mire.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Demi
Arsyeja duhet te mbizotërojë mbi ndjenjat gjate kësaj dite pasi ne te kundërt problemet kane për te qene te pashmangshme. Për gjithçka duhet t’i merrni gjerat me qetësi dhe duhet te jeni te logjikshëm. Beqaret kot sa do harxhojnë kohe duke joshur, pasi mundësitë për ta ndryshuar statusin thuajse do mungojnë. Financat do mbeten te qëndrueshme dhe kjo do ju beje te ndiheni te qete.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Binjaket
Dite harmonike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i sqaroni me ne fund disa çështje delikate me partnerin dhe do dashuroheni ashtu si do e ndieni. Beqaret do i kenë perspektivat te mira për te qetur personin e tyre te ëndrrave. Ne planin financiar dëgjojini me kujdes këshillat e specialisteve sepse ne te kundërt do përballeni me vështirësi te njëpasnjëshme.

Gaforrja
Do kaloni plot momente te lumtura sot ju te dashuruarit dhe emocionet kane për te qene te mëdha. Partneri do ndryshoje tërësisht sjellje dhe kjo do beje qe ju ta adhuroni. Beqaret do kenë flirtime te njëpasnjëshme dhe kjo do jete e mjaftueshme për te ta ne ato momente. Ne planin financiar planetët do jene te pozicionuar mire dhe nuk do ju sjellin probleme.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Luani
Tregohuni me te hapur për gjera te reja sot ju te dashuruarit dhe keni për ta pare qe çdo gjë do jete me e bukur se me pare. Partneri do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës. Beqaret do kenë plot mundësi për aventura kalimtare. Për lidhjet serioze nuk ka ardhur ende dita. Financat do jene te trazuara kështu qe shmangni shpenzimet e mëdha nëse nuk doni te mbeteni pa para.

Virgjeresha
Jupiteri do jete planeti qe do kujdeset deri ne detaje për jetën tuaj ne çift sot. Te dy palët do mendoni ta surprizoni personin ne krah dhe çdo çast ka për te qene i hareshëm. Beqaret do bien koke e këmbë ne dashuri me një person te thjeshte dhe te urte. Nëse kohet e fundit do ishit treguar te arsyeshëm me shpenzimet nuk do gjendeshin ne vështirësi sot.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Peshorja
Jeta juaj ne çift do konsolidohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Do i lini pas te gjitha problemet e hershme dhe do shihni me optimizëm drejt se ardhmes. Beqaret me mire t’i lënë gjerat te rrjedhin natyrshëm pasi kane për t’u ndier me mire. Ne pune gjendja do jete e kënaqshme, por nëse shpenzoni shuma marramendëse do ngeleni shpejt pa para ne xhep.

Akrepi
Do ndiheni me mire se asnjëherë me pare sot ju te dashuruarit dhe gati për te bere çdo lloj çmendurie vetëm qe te jeni gjithë kohës pranë partnerit. Beqaret do ndihen gjithë kohës mire me statusin qe kane dhe as qe do ju shkoje neper mend ta ndryshojnë atë. Ne planin financiar do merrni masa strikte pasi gjendja do jete me te vërtetë tejet delikate dhe e paqëndrueshme.

Shigjetari
Do keni divergjenca te mëdha sot me partnerin tuaj dhe nuk do ndiheni keq ne shume momente. Nëse vazhdoni me kokëfortësinë tuaj dhe nuk hapni rruge asnjeri, shpejt do vije ndarja. Beqaret kot sa te mundohen pasi nuk kane për ta gjetur dot dike interesant. Ne planin financiar do jete e vështirë t’iu gjeni zgjidhje problemeve qe ju kane dale.

Bricjapi
Tensioni do ulet sot ne jetën tuaj ne çift dhe do ndiheni disi me te qete duke filluar nga mesdita. Këtë sjellje duhet ta kishit praktikuar me pare qe te mos ndodhnin gjithë ato probleme. Beqaret nuk duhet te presin qe princi i kaltër t’iu bjere nga qielli, por duhet ta kërkojnë kudo atë. Ne planin financiar do bëni gabime te mëdha me pasoja katastrofike.

Ujori
Për fat te mire jeta juaj ne çift do jete e kënaqshme. Do merreni vesh me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni asnjë mosmarrëveshje. Edhe beqaret do kenë fat ne dashuri dhe do ndihen mjaft mire pasi te kenë dike ne krah. Ne planin financiar gjendja ka për te qene shume e keqe dhe nuk do arrini dot te bëni as investimin me te domosdoshëm. Këto janë pasojat e gabimeve te bëra.

Peshqit
Asgjë nuk ka për t’iu ecur mire sot ju te dashuruarve dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te njëpasnjëshme. Shpesh nuk do dini çfarë te bene dhe mund te mendoni edhe për ndarje. Beqaret do dalin me disa persona jo shume interesante, por qe pasi t’i njohin do zbulojnë se ata janë thesare te çmuar. Buxheti do filloje te stabilizohet fale mbështetjes se madhe te familjareve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button