AKTUALITETCOVID-19

Bëri lindje të parakohshme, solli në jetë binjakët, 40-vjeçarja me Covid në gjendje të rëndë, familjarët: Prej ditësh nuk kemi informacion

Një 40-vjeçare e cila për shkak të gjendjes së saj të rënduar si pasojë  e Covid-19 dy javë më parë solli në jetë parakohe 2 binjakë.

Mësohet se ajo ka qenë në muajin e gjashtë të shtatzanisë kur është detyruar të bëjë lindje të parakohshme për shkak të gjendjes së shkaktuar nga virusi.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Së fundmi, familjarët e 40-vjeçares kanë thënë për mediat se janë në ankth lidhur me gjendjen shëndetësore të saj pasi prej ditësh nuk kanë marrë asnjë lloj informacioni nga mjekët.

Aktualisht 40 vjeçarja është në gjendje të rëndë nga Covid dhe po trajtohet intensivisht në spitalin e infektivit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button