AKTUALITETEKONOMI

Bie euro, shënon rritje dollari dhe paundi britanik, njihuni me këmbimin valutor ditor

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros , ndërsa Paundi Britanik, Franga Zvicerane dhe Dollari kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Dollari: Blihet 107, Shitet 107.8

Euro: Blihet 121.1, Shitet 121.7

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Paundi Britanik : Blihet 143.4, Shitet 144.7

Franga Zvicerane: Blihet 115, Shitet 115.9

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button