SHOWBIZ

Bora Zemani thyen heshtjen, sonte përballet me Donaldin dhe Beatrixin

Bora Zemani do të përballet me Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj. Ditët e fundit, emri i saj është përmendur në media për shkak të raportit që ka krijuar ish partneri i saj, Donald Veshaj me Beatrix Ramosaj në Big Brother VIP.

Këta të fundit janë parë mjaft të afërt, pranuan se kanë një pëlqim ndaj njëri-tjetrit dhe madje mbrëmjen e djeshme shkëmbyen dhe puthjen e parë. Ndërsa rrjeti zien për trekëndëshin e krijuar Donald-Beatrix-Bora, kjo e fundit ka preferuar të mos komentojë asgjë.

Moderatorja do të hyjë mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” për të diskutuar gjerë e gjatë për këtë temë shumë të diskutuar. Zemani pritet t’i kthejë dhe varësen që Donaldi i dhuroi pak javë më parë me rastin e 3 vjetorit të njohjes së tyre.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Donaldi është kritikuar shumë për faktin se e ka lënë pezull raportin me Borën ndërsa Beatrix që ka ndërhyrë mes tyre.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button