LIFESTYLESHOWBIZ

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit VIP (FOTO)

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, festoi 30-vjetorin e lindjes në datën 9 janar, ku nuk organizoi ndonjë festë. Por ajo la të kuptohet se edhe festa do të vinte.

E ashtu ndodhi, pasi dje Bora ka bërë një super festë me miqtë, familjarët dhe kolegët e saj.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ajo ka ftuar shumë miq e kolegë, si për shembull Xhensila Myrtezaj, Elita Rudi, Lori dhe Sara Hoxha, Ermali dhe Ami, Bruno dhe Klajdi si këngëtarë, normalisht mikesha e saj Semi Jaupaj, Olsa Muhameti, Jona Spahiu, Jonida Vokshi, Albana Osmani, Arbana Osmani, Olti Curri, Ervin Kurti, Eraldo Rexho, Bledi Strakosha, Aulona Musta.

Në festën e saj madhështore nuk kanë munguar gjithashtu edhe disa prej konkurrentëve të emisionit që ajo moderon, “Për’puthen”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button