KRONIKËVIDEO

Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në Tiranë, “G Class”, merr para çiftin dhe foshnjën (VIDEO)

Dalin pamjet e aksidentit të tmerrshëm në kryeqytet ku një 39-vjeçar përplasi një çift bashkëshortësh bashkë me foshnjën 3-muajshe në karrocë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në pamje , shihet momenti kur makina tip “G-Class” vjen me shpejtësi dhe nuk ndalon ne vizat e bardha ku po kalonin edhe 3 të aksidentuarit. Pas përplasjes se kembesoreve, makina godet shtyllen e ndricimit dhe nje automjet tjeter te parkuar duke shmangur edhe një tragjedi me te madhe.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button