AKTUALITET

Dalin pamjet nga vendngjarja, Gaz Paja i shtrirë në tokë pas aksidentit me motor, si është gjendja e tij

Aktori i njohur Gaz Paja është aksidentuar paraditen e sotme pranë Rrugës së Kavajës në Tiranë. Ai ka qenë duke lëvizur me një motomjet në momentin që është përplasur nga një makinë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Fieri Web ka siguruar pamjet, pak momente pas aksidentit, ku shihet dhe vetë Paja, i cili merr ndihmën e parë nga familjarët.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Paja është dërguar në spital, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën, sipas burimeve.

Njoftimi i policisë:

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Me datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button