BOTA

Dalin pamjet VIDEO/ Shikoni momentin personat e maskuar hapin zjarr ndaj makinës së parkuar, vdes objektivi i shënjestrës, plagosen dy të tjerë

Policia e New Yorkut është vënë në kërkim të dyshuarve për sulmin e armatosur që ndodhi javën e kaluar në Bronx.

Siç mund të shihet nga pamjet e kamerave të sigurisë, tre persona të maskuar hapin zjarri mbi veturën e parkuar brenda të cilës ka humbur jetën një person dhe kanë mbetur të plagosur dy të tjerë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Gjykuar nga pamjet prita ishte organizuar ku nga pas vjen një veturë që zvogëlon shpejtësinë, dhe nga ajo persona të armatosur fillojnë të shtien me breshëri plumbash.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button