POLITIKË

Debati në kryesi, Vokshi: ‘18 dhjetori’ ilegjitim, Paloka: Hajdeni numëroni firmat! Alizoti: Bashkoni PD-në!

Mbledhja e kryesisë së PD-së ditën e sotme është duke u zhvilluar me debate të shumta me deputetëve të kësaj partie.

Burime nga mbledhja bëjnë me dije se Albana Vokshi është shprehur se vendimi i marrë sot për Kuvendin e 18 dhjetorit është ilegjitim.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ndërkohë Deputeti Edi Paloka është shprehur se për këtë situatë duhet gjetur një zgjidhje dhe palët të përcaktojnë një përfaqësues për numërimin e firmave.

Vokshi: Vendimi që do marre kryesia është ilegjitim, se partia ka me shume te emëruar se te zgjedhur.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Paloka: Duhet gjetur zgjidhje, te dyja palët te përcaktojnë përfaqësues dhe të vlerësojnë firmat në zyrën e tij. Mos i dilni kundër vullnetit te anëtarësisë dhe firmave qe janë mbledhur.

Alizoti: Bashkoni partinë Demokratike!

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button