POLITIKË

Deklarata e fortë e gazetarit: Lulzim Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohet jeta e vajzave nga Sali Berisha

Gazetari Çim Peka ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, pais u shpreh se kolegë të njohur të tij i kanë thënë se kryedemokrati Lulzim Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohet jeta e vajzave nga Sali Berisha.

Ai e ka bërë këtë deklaratë përballë ish-kryeministrit Berisha, por ky i fundit tha se kjo ishte akuza e parë në jetën e tij e kësaj natyre.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Peka: Gazetarë të njohur në Tiranë më kanë thënë se zoti Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohen vajzat me jetë prej Sali Berishës.

Berisha: E kam marrë vesh një gjë të tillë dhe kjo është akuza e parë në jetën time që unë dëgjoj të kësaj natyre. Është i sëmurë se nuk më ka shkuar mendja kurrë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button