AKTUALITET

DETAJE të reja nga rrëzimi i avionit në Vermosh, identifikohen përmes ADN-së dhe shenjave të gishtave dy shqiptarët që ishin në bord

Detaje të reja janë zbardhur nga rrëzimi i avionit më 4 Tetor në zonën e Vermoshit. Burime për mediet bëjnë me dije se janë identifikuar 2 shtetas shqiptar që udhëtonin me këtë avion.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Mësohet se identifikimi i tyre është bërë përmes shenjave të gishtave, ndërkohë që rrëzimi i avionit dyshohet se ndodhi për shkak të mbingarkesës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ndërkohë Policia nuk bën me dije emrat e personave që ka identifikuar përmes ADN dhe shenjave të gishtave për arsye hetimi.

Kujtojmë se avioni u rrëzua mëgjesin e 4 Tetorit në zonën e Vermoshit, ndërsa personat që udhëtonin në të janë larguar menjëherë së bashku me disa çanta, të cilat dyshohen se përmbanin drogë, me një mjet foristradë.l

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button