FUTBOLLSPORT

Dhunë në futbollin shqiptar, trajneri i Kastriotit godet me shkelma mbrojtësin e Skëndërbeut (VIDEO)

Humbja ndaj Skënderbeut dhe vendi i fundit e kanë demoralizuar skuadrën e Kastriotit që ka nxjerrë nga vetja edhe trajnerin Ramadan Ndreu.

Në përfundim të ndeshjes, tekniku i krutanëve shkoi te mbrojtësi i Skënderbeut, Leonat Vitija duke e goditur me shkelm futbollistin kundërshtar.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ndreu u kap nga lojtarët por edhe nga vetë arbitri i ndeshjes Klodian Shahini.

Një skenë e pazakontë, që me siguri do të përfundojë edhe në Komisionet Disiplinore si një ngjarje shumë e rëndë e që rrezikon të bëjë më të vështirë situatën e krutanëve nëse do të kenë për disa javë mungesën e teknikut në pankinë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”


Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button