FASHIONLIFESTYLERAJONISHOWBIZ

Dikur ishte përfaqësuese e Malit të Zi në tenis, sot shet foto nudo për 10$

Tamara Bojanic ishte e njohur në Malin e Zi si teniste shumë e mirë dhe shihej si e ardhmja e këtij sporti në vendin fqinj. Ajo ishte shumë e pëlqyer jo vetëm për lojën që bënte, por edhe për pamjen shumë tërheqëse.

Ndërsa së fundmi mediat malazeze raportojnë se Bojanic shfaqet në websajtin për të rritur “Onlyfans”, ku shet fotografi nudo për vetëm 10 dollar në muaj.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ajo kishte zhvilluar vetëm një ndeshje si seniore e Malit të Zi në FED Cup në 2014-ën dhe ka bërë një performancë shumë të pëlqyeshme si junior.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button