MOTI

Dimri po vjen me stuhi, qytetet që do të godasë nesër

Temperaturat e ngrohta duke filluar nga nesër pritet që ti lënë vendin dimrit të vërtetë me reshje shiu dhe temperatura nën zero.

Fillimisht zonat që do të preken nga moti i keq nesër janë pjesa jugore, ultësira perëndimore dhe veriperëndimore dhe më pas i gjithë territori.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Moti i keq me reshje dhe stuhi do të vazhdojë deri në fundjavën që vjen. Këto masa ajrore të ftohta nuk do të prekin vetëm Shqipërinë, por të gjithë rajonin e Ballkanit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button