BOTA

‘Disa njerëz bërtisnin; bombë, bombë’, pasagjeri po kryente veprime të çuditshme në bord, aeroplani në New York bën ulje emergjente

Një situatë paniku dhe konfuzioni ka ndodhur në bordin e një aeroplani në fluturim në SHBA, i cili u detyrua të bënte ulje emergjente, në Aeroportin LaGuardia të New Yorkut

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

 Kjo pasi udhëtarët në bordin e American Eagle Flight 4817 kishin raportuar “sjellje të dyshimtë dhe të çrregullt” nga një pasagjer, i cili u shoqërua nga policia, menjëherë pas uljes së avionit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Por autoritetet njoftuan të Dielën se personi nuk ishte i akuzuar dhe përcaktuan se nuk kishte kriminalitet. Hetuesit me FBI dhe Autoritetin Portual të Nju Jorkut dhe New Jersey e karakterizuan incidentin si një “keqkuptim”.

‘Disa njerëz bërtisnin,” bombë “. Disa të tjerë, “zjarr”, çdo gjë ishte shumë e paqartë se çfarë po ndodhet. Shumica e njerëzve thjesht po thoshin, ‘Vrapo. Vrapo’,’ tha Abigal Kunkle, një pasagjer në bordin e fluturimit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Aeroplani u evakuua dhe videoja e postuar në mediat sociale tregoi një burrë më duar pas koke poshtë në asfaltin e pistës, ndërsa një palë e personelit e neutralizoi. Burri nuk dukej se po rezistonte.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button