AKTUALITETLAJMI FUNDIT

Ditë e trishtë për Lulzim Bashën, kryedemokrati humb të atin

Ditë e trishtë për kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe familjen e tij.

Sot ka ndërruar jetë i ati i tij, Xhelal Basha.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

I ati i Lulzim Bashës kishte disa muaj i shtruar në spital, por nuk ka arritur ta fitojë betejën me sëmundjen

Vijon…

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button