AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

Divjakë/ Arrestohet per “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Shkatërrimi i pronës” një 39-vjeçar

Divjakë/Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë proceduan penalisht për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Shkatërrimi i pronës” shtetasin I. (E). S., 39 vjeç, banues në Remas, pasi për motive të dobëta, në lokalin e shtetasit S. L., pas konfliktit fizik me shtetasin F. H., 36 vjeç, ka dëmtuar disa paisje të lokalit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button