LIFESTYLESHOWBIZ

Donaldi me flirte e ngacmime ndaj Beatrix, Bora bën veprimin e papritur (FOTO)

Pas daljes së Semit nga shtëpia e famshme është duke u komentuar shumë raporti i Donaldit me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime.

Afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ndërkohë Semi e ftuar në “Fan Club” u shpreh se mes tyre ska asgjë dhe ishte e sigurt për këtë.

Por si e ka pritur Bora Zemani këtë marrëdhënie mes Trixës dhe Donaldit?

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Të gjithë kanë vënë re një detaj që në rrjet u mor se Bora “foli” me këtë veprim.

Moderatorja në puntatën e kësaj të hëne ka vendosur mos vendosë varësen që i dhuroi Donaldi pak javë më parë, ndryshe nga çfarë bëri të shtunën në “Përputhen Prime”.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button