BOTALIFESTYLEPOP NEWSSHOWBIZ

Duket si gjyshi i saj, por këngëtarja e njohur shqiptare martohet me një nga burrat më të pasur në botë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka erdhur me një ide shumë gjeniale për Holloween.
Ajo ka inskenuar momentin e martesës së Anna Nicole Smith me bilionerin e njohur amerikan J. Howard Marshall II.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bebe duket e veshur me fustanin e bardhe identik si të Anna Nicole dhe personazhi që është maskuar si bilioneri amerikan gjithashtu duket identik si ai.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button