KRONIKË

Dyshohet se vodhën naftë në Visokë-Qafë Kash, shoqërohen në policinë e Fierit shoferët e autoboteve

Disa persona janë shoqëruar në komisariatin e Fierit, pasi dyshohen se kanë vjedhur naftë në bruto në zonën naftëmbajtëse Visokë-Qafë Kash.

Dyshohet  se nafta është vjedhur me  me autobote, të cilët duhet të pomponin ujë në shtresat e nëntokës,.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Dyshimet janë se në vend të pompimit të ujit, autobotet kanë marrë naftë bruto. Janë shoqëruar drejtuesit e autobotëve dhe janë marrë edhe autobotet.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button