POLITIKË

E BUJSHME/ I shpallur “non grata”, Sali Berisha SFIDON SHBA, “Foltorja” zhvendoset” në mes të AMERIKËS!

Sali Berisha sfidon hapur Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi ka njoftuar se në datën 5 Dhjetor do të zhvillohet Foltorja me demokratët shqiptarë që jetojnë në SHBA.

Në postimin e publikuar vetë nga Berisha, ish-kryeministri fton të gjithë demokratët që jetojnë në New Jersey, New York, Pennsylvania, Connecticut dhe shtete të tjera që t’i bahskohen në “Marriott Hotel”, në Neë Jersey.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Kujtojmë se Sali Berisha është shpallur “non grata” nga DASH dhe nuk mund të udhëtojë drejt SHBA, ndaj kjo “Foltore” do të zhvillohet përmes aplikacionit “Zoom”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button