KRONIKË

E ekzekutuan me breshëri automatiku, policia identifikon autorët që vranë biznesmenin, janë babë e bir

Policia ka indetifikuar dy atorët e dyshuar për ekzekutimin e biznesmenit Rakip Rroli mëngjesin e sotën në Laç.

Mendohet se autorët janë babë e bir, shtetasi, Skënder Lika dhe djali i tij.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Hetimet janë përqendruar në konfliktet që mund të kenë pasur djemtë e biznesmenit Rakip Rroli, Elijano dhe Isuf Rroli, të cilët në vitin 2017 janë hetuar për trafik droge.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e ditës së sotme ku Rakip Rroli ose ndryshe Pilot Rroli u vra me breshëri plumbash nga dy persona të cilët i prenë rrugën.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button