AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

E FUNDIT/ 2 persona u vranë brenda ‘Audit’ në Tiranë, identifikohen dy viktimat (EMRI)

Erigers Mihasi dhe Armando Dumani jane dy viktimat

Sipas njoftimit zyrtar të Policisë, breshëri kallashnikovi është qëlluar nga një automjet në lëvizje.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje dhe në dalje të Tiranës për kapjen e autorëve.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button