AKTUALITET

E FUNDIT/ Lajm i hidhur, ndahet nga jeta në moshë të re artistja Hueyda El Saied

Ndahet nga jeta artisja e njohur shqiptare Hueyda El Saied.

Artistja shqiptare, e cila prej disa kohësh ishte larguar jashtë vendit, ka ndërruar jetë ne moshen 46 vjecare si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila vuante.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Hueyda ka qenë një personazh shumë i dashur dhe karizmatik për të gjithë shqiptarët, dhe është shuar në moshën 46-vjeçare.

Prej disa vitesh Hyeda jetonte në Luksenburg së bashku me Gabrielin dhe partnerin e saj, me të cilin pak kohë më parë kishte lidhur edhe martesë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button