RAJONI

E Fundit/ Merr fund arratia, vrasësi i 19 vjeçares vetëdorëzohet në polici (FOTO)

Ka marrë fund arratia e 28 vjeçarit Ilir Gjokaj i cili ishte në kërkim pasi 3 ditë më parë në shtëpinë e ish të fejuarës së tij, qëlloi me armëduke lënë të vdekur në vend 19 vjeçaren Sheila Bakijen dhe gjyshen e saj, ndërkohë që plagosi të atin e saj. 

Nga mediat lokale malazeze, bëhet me dije se 28 vjeçari Ilir Gjokaj është vetëdorëzuar në polici gjatë orëve të vona të mbrëmjes. Ndërsa nuk bëhet të ditura detaje të reja lidhur me dëshminë e tij.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button