AKTUALITET

E FUNDIT/ Përmbytjet në Fier, mbërrijnë forcat e ushtrisë për të evakuuar banorët

Reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar probleme të shumta në vend.

Në Frras të Fierit shumë hektarë tokë kanë përfunduar nën ujë, si dhe disa banesa janë rrethuar nga uji.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bëhet me dije se në Fier kanë mbërritur forcat e ushtrisë që tu vijnë në ndihmë banorëve që janë bllokuar nga uji.

Deri më tani disa familje janë evakuuar nga uji dhe disa të tjera po evakuohen.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button