KRONIKËLAJMI FUNDIT

E PLOTË/ Horror në Fier! Endacaku rrëmben, vret dhe gropos fëmijën 8 vjeç (Detaje+Video)

Një fëmijë 8-vjeç është rrëmbyer paraditen e sotme në fshatin Grecalli në Fier nga komshiu i tij monstër, që nuk ka ngurruar ta vrasi mizorisht dhe ta groposë më pas.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bëhet fjalë për 38 vjeçarin, Klodian Çalamani, një njeri problematik në zonën e Fierit, i cili në vitin 2012 kishte rrëmbyer një vajzë dhe e kishte torturuar, por fatmirësisht nuk e kishte vrarë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Mirëpo fati nuk ka qenë me vogëlushin 8-vjeç, i cili pasi u mbajt i mbyllur per disa ore, monstra e ka vrarë dhe e ka groposur në oborr, madje duke e mbuluar me baltë dhe gjethe.

I mituri duhej të kthehej nga shkolla në shtëpi, si çdo fëmijë tjetër, mirëpo, i çmenduri i ka dalë në rrugë dhe i ka marrë jetën në lule të fëmijërisë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Ka qene bicikleta e femijes ajo qe ka cuar policine drejt vendit te ngjarjes, nderkohe autori mesohet se ka pranuar krimin para hetuesve: “Po une e mora ne shtepi, e vrava dhe e groposa”.

Ajo që mbetet mjaft shqetësuese është fakti, si një njeri i tillë, i cili paraqiste rrezikshmëri në shoqeri, u la i lirë dhe nuk mori askush masa ndaj tij, por u desh të humbte jetën një vogël që ai të vihej në pranga.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button