KRONIKËLAJMI FUNDIT

E rëndë/ Drejtuesi i automjetit përplas 7 vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një makinë ka përplasur të miturën 7 vjeçare. Menjëherë, drejtuesi i automjetit, shtetasi B.F 32 vjeç është larguar nga vendngjarja. 

Ndërsa policia u vu në ndjekje derisa u realizua arrestimi i tij.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Njoftimi i Plotë:

Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit :

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

– B. F., 32 vjeç, pasi duke drejtuar mjetin e tij, ka aksidentuar një shtetase të mitur 7 vjeçe dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button