KRONIKË

E rëndë/ Gjendet i pajetë në rrugë një 67 vjeçar

Dy të moshuar kanë ndërruar jetë pasditen e sotme në Bilisht dhe në Prrenjas. Policia bën me dije se në qytetin e Bilishtit, është konstatuar në rrugë i pajetë, pa shenja dhune, shtetasi E. G., rreth 67 vjeç, banues në Bilisht, i cili paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Gjithashtu rreth orës 17:40, në Spitalin e Prrenjasit, ka shkuar i vdekur shtetasi R. B., 75 vjeç, banues në fshatiun Homçan, Pogradec, i cili nga deklarimet e marra familjarëve të tij, rezulton se është rrëzuar aksidentalisht nga kali.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Devoll/Pogradec

Informacione paraprake.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Më datë 31.10.2021, rreth orës 17:30, në qytetin e Bilishtit, është konstatuar në rrugë i pajetë, pa shenja dhune, shtetasi E. G., rreth 67 vjeç, banues në Bilisht, i cili paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Gjithashtu rreth orës 17:40, në Spitalin e Prrenjasit, ka shkuar i vdekur shtetasi R. B., 75 vjeç, banues në fshatiun Homçan, Pogradec, i cili nga deklarimet e marra familjarëve të tij, rezulton se është rrëzuar aksidentalisht nga kali.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupet hetimore po punojnë për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjeve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button