KRONIKËLAJMI FUNDIT

E rëndë/ Hidhet nga kati i 3 i pallatit një grua

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 05:00, në rrugën “Shyqyri Ishmi” në Tiranë.

Policia njofton se shtetasja me iniciale S. D., 85 vjeçe është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, shtetasja, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button