AKTUALITETBOTA

E RËNDË/ I riu shqiptar gjendet i pajetë në rrugë, policia: Po ngiste motorin dhe e kishte zënë gjumi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pisa të Italisë, ku një 29-vjeçar shqiptar është gjetur pa jetë.

Sipas mediave vendase mësohet se viktima është Besmir Shala, i lindur në Shqipëri, banues në Pisa ndërsa më parë kishte jetuar në Norvegji.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Trupi i 29-vjeçarit u gjet në Moruzzi në rrethrrotullimin CNR në Ghezzano, ku sipas informacioneve të autoriteteve bëhet me dije se i riu ishte duke ngarë një motor kur u përplas në rrethrrotullim dhe vdiq në çast.

Autoritetet dyshojnë se atë e ka zënë gjumi ose mund të ketë pasur ndonjë problem shëndetësor.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button