KRONIKË

E rëndë në Tiranë, bie nga pallati 20-vjeçarja, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë, ku një 20-vjeçare ka rënë nga lartësia.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bëhet me dije se rreth orës 11: 50 në rrugën “Isuf Balta”, ka rënë nga lartësia e një pallati shtetësja I.K., 20-vjeç.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

20-vjeçarja është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Vijon…

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button