RAJONI

E RËNDË/ Shqiptari var veten në burgun grek, Gjykata e Lartë i la në fuqi dënimin

Një lajm i rëndë na vjen nga të dënuarit shqiptarë nga burgu Melandrinu.

Dje 2/12/2021 në këtë burg të sigurisë së lartë, një shqiptar me origjinë nga Korça i ka dhënë fund jetes së tij, shkruan gazetari Shpetim Zinxhiria.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas tyre viktima është i moshës 35-40 vjeç. Ishte denuar me burgim të rëndë dhe kishte 8 vite që vuante dënimin.

Një ditë më parë se varte veten viktima tentoi ti jepte fund jetes duke pirë lëndë kimike klor. Me të kthyer ne qeli dje 2/12/2021, i dha fund jetes se tij.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Sipas të dënuarve ky veprim vjen si rezultat pasi Gjykata e Lartë la vendimin e denimit te meparshëm.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button